PKL Bike Parks na Mosornym Groniu w Zawoi.

PKL Bike Parks Mosorny Groń w Zawoi to pierwszy z etapów naszej współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi. W sezonie 2015 dokonaliśmy rewitalizacji starej trasy Downhill, gruntownej przebudowy trasy Freeride oraz wybudowaliśmy 200 metrową trasę North Shore.

PKL Bike Parks Mosorny Groń został oddany do użytku w drugiej połowie sierpnia 2015 i w niezwykle krótkim czasie zyskał wiele pozytywnych opinii od użytkowników.

W wyniku pozytywnego odbioru naszych prac w środowisku rowerowym oraz dzięki uzyskaniu bardzo dobrych wyników sprzedaży (działania marketingowe, public relations, prowadzenie kanału w mediach społecznościowych) spółka Polskie Koleje Linowe zdecydowała się przedłużyć z nami współpracę w zakresie obiektu na Mosornym Groniu na kolejne lata oraz przekazać nam zarządzenie nad obiektem na Górze Żar. Tym samym rozpoczęliśmy realizację długoterminowego projektu pod nazwą PKL Bike Parks, który ma zawierać w sobie minimum 3 bike parki zlokalizowane w różnych ośrodkach PKL, wszystkie te obiekty mają być budowane i zarządzane przez jedną firmę oraz, co najważniejsze dla użytkowników, działać a oparciu o wspólny system kasowy (karnety) i wspólne kanały komunikacji z użytkownikami.

  • Zakres: Projekt, budowa, nadzór, marketing i reklama.
  • Miejsce: Zawoja
  • Ilość tras: 3
  • Okres realizacji; Od 2015 - nadal
  • Strona internetowa: www.pkl.pl