Singletracki

 

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce posiadamy certyfikaty wydane przez IMBA (International Mountain Bicycling Association – Światowy Związek Kolarstwa Górskiego) potwierdzające nasze kompetencje w zakresie projektowania i budowy zrównoważonych tras rowerowych (sustainable bike trails). Projektujemy i budujemy trasy o wszystkich stopniach trudności (niebieski, zielony, czerwony, czarny). W naszej ofercie znajdują się zarówno singletracki o charakterze naturalnym (Enduro, XC) oraz singletracki o chrakterze tzw. „Superflow” czyli trasy wybudowane w całości przy użyciu koparki, odpowiednio zniwelowane, ukształtowane oraz zagęszczone odpowiednimi kruszywami.

Nasze singletracki to gwarancja zaprojektowania oraz wykonania w zgodzie z najbardziej aktualnymi światowymi standardami oraz w oparciu o najlepszą dostępną technologię. Tylko prawidłowo zaprojektowane i wybudowane trasy gwarantują prawidłowe odwodnienie, wysoką trwałość, bezpieczeństwo i radość z użytkowania oraz minimalną ingerencję w środowisko naturalne.

Decydując się na współpracę z naszą firmą wybieracie Państwo najwyższą jakość!

Bike parki

Zajmujemy się pełną obsługą bike parków – projektujemy, budujemy, nadzorujemy, zajmujemy się bieżącym utrzymaniem i konserwacją a także dbamy o marketing i public relations.

Jeżeli jesteś właścicielem wyciągu narciarskiego i chcesz aby Twój ośrodek działał także latem – bike park jest z pewnością jedną z najważniejszych inwestycji, które powinieneś rozważyć. Sporty rowerowe zyskują na popularności z każdym rokiem, a w Polsce ciągle brakuje odpowiedniej infrastruktury do ich uprawiania. Nasz zespół projektantów i budowniczych, w skład którego wchodzą najbardziej doświadczone osoby w branży oraz utytułowani zawodnicy, jest gotów do współpracy! Zrealizujemy inwestycję „pod klucz” – przeanalizujemy możliwości terenowe i potencjał Twojego ośrodka, opracujemy projekt oraz analizę kosztów, wybudujemy szeroki wachlarz tras o różnym stopniu trudności, zadbamy o promocję ośrodka – przygotujemy plan marketingowy, zadbamy o wizerunek w mediach społecznościowych oraz inne formy reklamy, na Twoje życzenie możemy także zająć się bieżącą i okresową konserwacją tras oraz zadbać o infrastrukturę towarzyszącą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji !

 

 

Konsulting i projektowanie

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie poświadczone międzynarodowymi certyfikatami IMBA projektujemy od podstaw trasy rowerowe do wszystkich dyscyplin rowerowych: downhill, freeride, enduro. Projektujemy trasy o różnym stopniu trudności od tras dla amatorów po trasy do rozgrywania zawodów najwyższej rangi. Na życzenie klientów zajmujemy się także konsultowaniem, opiniowaniem i nadzorowaniem innych projektów.

Wykonujemy:

 • analizę możliwości terenowych
 • projekty wstępne
 • analizy kosztów
 • projekty wykonawcze
 • określenie oddziaływania na środowisko
 • plany marketingowe
 • konsultacje z zakresu zarządzania i konserwacji
 • zarządzanie ryzykiem
 • opiniowanie projektów wykonanych przez inne firmy
 • nadzór nad procesem budowy wykonywanej przez inne firmy
 • pomagamy w uzyskiwaniu pozwoleń i konsultacjach z właścicielami gruntów

Pumptracki

Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi z zakresu projektowania i budowy torów pumptrack dostosowując ich koncepcję do indywidualnych potrzeb. Wykonujemy pumptracki o różnych stopniach trudnośći aby były dostępne dla wszystkich grup wiekowych. Pumptracki są sposobem na poszerzenie miejskiej bazy sportowej, a ich rosnąca popularność przyciąga coraz większą ilość użytkowników umożliwiając aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Usługi minikoparką

Świadczymy usługi minikoparką w trudno dostępnym terenie (także terenie górskim) w województwach Małopolskim, Podkarpackim i Śląskim.

 

 

Prace ciesielskie w trudnym terenie

Świadczymy usługi ciesielskie w trudno dostępnym terenie górskim. Dostajemy się tam gdzie inni się nie dostają i wykonujemy powierzone zadanie: stawiamy tablice i słupy informacyjne dla turystów, budujemy mostki i kładki turystyczne nad strumieniami oraz wszelkie inne zlecone prace ciesielskie.